playlista

czwartek, 7 maja 2015

„Mam się dobrze”


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ciekawym i inspirującym projektem prosto z Manchesteru - miasta pełnego pozytywnej energii.
„Mam się dobrze” to zapowiedz kolejnej odsłony młodego Polskiego wykonawcy na Wyspach.

Tworzona w hip-hopowym „podziemiu” produkcja jednego z głównych głosów młodego pokolenia. Przez wielu już jest nazywana panegirykiem opowiadającym o przeżyciach i emocjach codziennej walki o przetrwanie. Sam PERi, autor płyty, przyznaje, ze płyta ma wielowymiarowy charakter osobisty. „Inspirują mnie ludzie, ich emocje, sytuacje. Wielokrotnie zdarzenia z nimi związane” – mówi zapytany o motywy powstania tej płyty, słyszymy, że niektóre utwory kierowane sa do poszczególnych osób związanych z jego osobistym życiem. O sobie mówi prosto, zaznaczając, że najwięcej można dowiedzieć się o nim z tekstów. Swoją pasją do hip hopu zaraził się już jako nastolatek, kiedy występował w rodzinnym mieście podążając śladami swojego brata, również znanego w tym środowisku. peri
Lata na Wyspach zaowocowały wcześniejszymi produkcjami. Pierwsze dwie płyty pt "dowód przeszłości 2103" i "sprawa osobista" odbiły się echem wśród młodzieży na emigracji, wywołując nie małe poruszenie. Najnowszy projekt powstaje pod banderą WSE – Wspólna Sprawa Emigracji. Tworzy ją grupa młodych ludzi, których celem jest kultywowanie Polskiej kultury i zostawienie pozytywnego wkładu w rozwój Polskiej kultury. „Wiele tekstów powstaje na skrawkach papieru, pisane są często między obowiązkami codziennego życia. Praca i rodzina, nie są dla mnie ograniczeniem. Dostaje wiele wsparcia od bliskich” – zapewnia Peri.
Trzeci i solowy album powstaje pod okiem KLCK, aktywnie zaangażowanego w projekt WSE. To właśnie w jego studio Peri nagrywa swoje teksty. Gratką dla fanów będzie jego gościnne wystąpienie na płycie „Mam się dobrze”. Liczymy, że w przyszłości ci dwaj panowie jeszcze nie raz spotkają się w studio by wspólnie nagrać utwory. Na razie skupmy się na najnowszej produkcji Periego – pięć tysięcy płyt, właśnie tyle darmowych kopii czeka na odbiór na terenie Manchester w wybranych polskich sklepach. Kilka patronatów w tym poparcie przez Patriots Manchester i kilka lokalnych firm. Mając takie wsparcie, ten projekt – PERi WSE „Mam się dobrze” musi zakończyć się powodzeniem.
Zapraszam do zapoznania się z załączonym materiałem w postaci linku do utworu promującego płytę.

/Karolina Kleszyk/

wiecej materialow dostepne na manchesterinfo.co.uk
do uslyszenia w Polskie Radio Oxford
PERi-WSE-"21 Września" [Album: Mam się dobrze]:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WSE - dziękujemy za Twoją opinię!